Euroval

Autor: Ladislav ml. Kozárik | 13.10.2011 o 11:58 | (upravené 13.10.2011 o 12:17) Karma článku: 3,36 | Prečítané:  164x

Všetci o tom hovoria. Mnohí si myslia, že je to hlúposť. A tí čo na to majú vravia prečo nie? Je to ale to najdôležitejšie čo nás má trápiť? Čo naše Slovensko?

Na začiatku by som rád vyjadril úprimné pán Boh zaplať nášmu milému Riškovi. Za všetky deti na Slovensku ďakujem. Neveril som, že niekto bude mať toľko odvahy postaviť sa proti nespravodlivosti. Prečítal som si názor aj od Igorka aj od ďalších predstaviteľov moci štátnej. NIKDY NEBUDEM SÚHLASIŤ S PODPOROVANÍM POVAĽAČOV. Ak aj Slovensko postihne podobný osud, nech si Slováci vyžerú svoju hlúposť sami. Keď nedokážeme zastaviť rozkrádanie štátu sme podobne vinní ako ľudia čo chcú pumpovať do Grécka peniaze, i keď vedia, že ich nikdy nevrátia. Nech sa spraví európske referendum, nech sa všetci vyjadria. Papaláši preinvestovali peniaze a teraz za to majú trpieť ľudia? Toto sa mi nepáči.

Richard nech si to robil z akýchkoľvek pohnútok a nech to dopadne akokoľvek máš u mňa palec hore(aj keď ťa nemám moc rád).

Čo sa ale všetko stráca v téme Euroval? Samozrejme nikto nesleduje, že popri schvalovaní prvého a druhého a tretieho . . . Eurovalu sa strácajú veci pre nás dôležité. Zdravotníctvo, súdnictvo, školstvo, polícia . . . všetko ide dole a to nehovorím ako sme denne ožobračovaní. Veď sa pozrite na výplatnú pásku. Pozrite sa na účtenku v obchode . . . to všetko ide našim miláčikom na výplaty. A čo pre nás urobia? Iba to, že každý jeden človek na Slovensku od novorodenca po umierajúceho zaplatí lenivým grékom 1500eur(v čistom, žiadne odpočty). Je veľmi milé, že sa čítajú politické blogy, ale ak napíše pravdu niekto obyčajný zapadne to prachom. A tak všetci šomreme v krčmách a utiahnuté opasky nás už režú na polovicu. Do kedy sa budeme dívať na to bezprávie, kedy vagabundi sedia na trónoch a inteligentní a schopní budú drieť v baniach? To je otázka pre každého z nás.

JE TEN EUROVAL DôLEŽITÝ? NEMALI BY SME NAJSKôR SPRAVIŤ NIEČO S TÝMI ČO N8M UBLIŽUJÚ?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Prvá banka prelomila tabu a zvýšila úroky na hypotékach

Zvyšovanie úrokov vraj nesúvisí so zmenami, ktoré pripravuje Národná banka.

DOMOV

Pavlis sa v novej funkcii teší luxusnému autu i debetnej karte

Exminister hospodárstva šéfuje Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo.


Už ste čítali?