Ochrankyne žien

Autor: Ladislav ml. Kozárik | 11.4.2012 o 9:12 | Karma článku: 7,40 | Prečítané:  189x

Opäť som raz čítal článok od mladej ženy, ktorá považuje veľkonočné zvyky za barbarské a skrášľovanie žien za výmysle mužov. Vyzýva ženy k oslobodeniu sa z tyranie. No ak by sa na vec pozrela nezaujato, možno by pochopila. . .

Vo vnútri každej ženy sa skrýva túžba byť krásna, túžba byť zachránená. Ak ste žena spomeňte si ako malá ste chcela byť krásnou princeznou, ktorú zachráni odvážny princ. Preto keď počujem feministické ženy ako rozprávajú o tom ako muži vymysleli minisukne, make-up a holenie intímnych miest je mi to na smiech. Veď páčiť sa je povolaním žien, tak ako mužským je byť silným. Dnešná doba, ale tento obraz degeneruje.

                V dnešnej dobe by napríklad taká snehulienka vyzerala ako šľapka z výpadovky s cigaretou v ústach, ktorá pľuje na všetky strany a používa na vyjadrenie svojich pocitov vulgarizmy. Chodila by oblečená v roztrhaných rifliach a vlasy by jej hrali všetkými farbami. Ak by sa niekto predsa len pokúsil ju otráviť, za čo by sa mu ušiel kopanec do najcitlivejšieho miesta a odpadla do vlastných zvratkov, kde by ju opití trpaslíci nechali ležať. Záchranca v podobe onáušnicovaného a potetovaného narkomana by asi bola v podobe nie romantického bozku, ale tvrdého análneho sexu. Na to by sa snáď spiaca zobudila a začala sa domáhať práva vo veci znásilnenia.

                Poviete si čo s tým majú tzv. ochrankyne žien? Ženy sa pomocou feministických hnutí snažia vyrovnať mužom vo všetkom. Domáhanú sa rovnakého platu na rovnakej pozícii, chcú byť vojakmi, policajtmi atď. No treba sa zamyslieť a vrátiť sa niekde do praveku. V tom čase sa ľudia správali pudovo a rozdelili si funkcie v rámci spolužitia. Hoci sa niektoré aktivistky vzpierajú je to aj niekde hlboko v nich. Hoci sa domáhajú práva, vedia, že miesto majú dané vnútornou cestou.

                Prečo sa teda začali vyskytovať tieto združenia žien? Môžu za to muži. Keď sme sa preniesli do veku mechanizácie, kde celé dni sme zavretý v panelákoch, muži už nemajú toľko možností sa realizovať. Nechodia na polia, ani do lesa. Na utvrdenie svojej sily a mužnosti používajú alkohol a pokorovanie žien. Aj tu si každý muž povie, že je to strašná blbosť a hneď sa bude chystať napísať komentár. No ak sa zamyslíme nad svojími životmi a nahliadneme do svojho vnútra zistíme, že nie len feministiky sú choré chudery . . .

                Ako z tohto kruhu von? Jednoducho. Počúvajte svoj vnútorný hlas. Pozerajte a čítajte len veci, ktoré majú nejakú myšlienku. Reklamy a seriály plné sexu a vrážd nám ničia vzťahy. Naučte sa počúvať svoju prirodzenosť a keď už to budete vedieť naučte to aj svoje deti.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Prvá banka prelomila tabu a zvýšila úroky na hypotékach

Zvyšovanie úrokov vraj nesúvisí so zmenami, ktoré pripravuje Národná banka.

DOMOV

Pavlis sa v novej funkcii teší luxusnému autu i debetnej karte

Exminister hospodárstva šéfuje Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo.


Už ste čítali?